TÜBİTAK UME'den Çalıştay
Haber
23 Ağustos 2019 - Cuma 16:48
 
TÜBİTAK UME'den Çalıştay
TÜBİTAK UME, MIL-STD 461 Military EMC Tests and Challenges/Pitfalls Çalıştayı düzenleyecek. Çalıştay, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek.
Gebze Haberi
TÜBİTAK UME'den Çalıştay

TÜBİTAK UME’den yapılan açıklamada, “EMC Europe 2019 konferansı Avrupa ve dünyanın birçok yerinden EMC alanındaki uzmanların katılımı ile 02 – 06 Eylül 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecektir. Bu konferansta, TÜBİTAK UME Elektromanyetik Laboratuvarı tarafından organize edilen “MIL-STD 461 Military EMC Tests and Challenges/Pitfalls” başlıklı bir çalıştay düzenlenecektir.

ÇALIŞTAYA DAVET

Düzenlenecek olan çalıştayda MIL STD 461F ve MIL STD 461G standartları arasındaki farklılıkların anlatılacağı bir sunum yapılacak ayrıca MIL STD 461 testlerinde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri ile ilgili detaylı bilgiler sunulacaktır. Ülkemizde MIL STD 461 standardına göre test yapan laboratuvarların, MIL STD 461 testleri konusunda yatırım yapmak isteyen firmaların veya askeri testler konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin, kendileri için faydalı olacağını düşündüğümüz bu çalıştaya katılımlarını bekliyoruz. Konferans ile ilgili bütün ücretler (Konferans katılım, konaklama, yolculuk vb.) katılımcılar tarafından karşılanacaktır.” ifadelerine yer verildi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK, UME'den, Çalıştay,
Yorumlar
Haber Yazılımı