İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Son 2 Gün
Son 2 Gün
Zincirleme Kaza!
Zincirleme Kaza!
Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 10:37
 
Yıldırım medya sektörüne girdi
SIR İLE YILDIRIM ORTAK OLDU
Darıca Haberi
Yıldırım medya sektörüne girdi

Gebze bölgesinin tanınan siyaset ve işadamlarından Nihat Yıldırım, medya sektörüne girdi. Darıca’da 10 yıldır yayın hayatını aralıksız olarak sürdüren Hedef Gazetesi’ne ortak olan Nihat Yıldırım, Hedef Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abbas Sır ile güçlerini birleştirdi.

Bir dönem MÜSİAD Gebze Başkanlığı yapan Yıldırım, çeşitli sivil tolum kuruluşlarında aktif rol almış biri olarak tanınıyor. İş hayatındaki başarısı ve duruşuyla saygın bir yer edinen Nihat Yıldırım, Ümit Medya isimli kurulan yeni şirketin çatısı altında, Hedef Gazetesi’nin yanı sıra, Gebze’de yayın hayatına start vermeye hazırlanan Hürses Gazetesi’ni de okurlarının hizmetine sunacak. İş ve siyaset hayatındaki başarısını, medya sektörüne de taşıma hedefiyle yola çıkan Nihat Yıldırım, ilkeli, tarafsız, bağımsız ve objektif yayın politikasından taviz vermeden, Hedef Gazetesi ve Hürses Gazetesi’nin çıtasını daha da yukarıya taşımak adına ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini kaydetti.

SIR: YILDIRIM İLE DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ

Nihat Yıldırım ile birlikte yola çıkmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Abbas Sır yaptığı açıklamada, “Hedef Gazetesi olarak 10 yıldır Darıca’daki yayın hayatımızı ekip arkadaşlarımız ile birlikte aralıksız olarak sürdürdük. Basın İlan Kurumu sürecini de tamamlayarak resmi ilan almaya hak kazandığımız Hedef Gazetesi’nin çıtasını, kıymetli dostum ve kardeşim Nihat Yıldırım beyefendi ile daha da yukarıya taşıyarak gücümüze güç katacağımızdan şüphemiz yok. Ümit Medya çatısı altında, Hedef’in şaşmadan, Hür bir Ses ile değerli okurlarımızın gözü kulağı olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldırım, medya, sektörüne, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı