Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 08:59
 
YRP’li Kadınlar sahada!
Siyaset Haberi
YRP’li Kadınlar sahada!

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri ve Darıca İlçe Kadın Kolları yönetimi Darıca Şehit Cevher Dudayev Parkında tanıtım ve üye kayıt stant çalışması yaptı.

Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları yönetimi Darıca Şehit Cevher Dudayev Parkında tanıtım ve üye kayıt stant çalışması gerçekleştirdi. Yeniden Refah Partisi Darıca İlçe Hanım Kolları Başkanı Melike Ertuğ, yapmış olduğu açıklamada “Yeniden Refah Partisi Darıca İlçe Hanım Kolları olarak açılmış olan tanıtım ve üye kayıt stantlarına tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Darıca’mızda da halkımızın teveccühü ile büyük bir ivme yakalandığını, insanların artık alternatif aramak zorunda kalmayarak tüm Türkiye'yi birleştirmeye ve kucaklamaya hazır olan Yeniden Refah Partisi'ni tercih ettiğini belirtti.

GÜÇLÜ EKONOMİNİN TEMELLERİNİ ATACAĞIZ

Sözlerini sürdüren Ertuğ, Yeniden Refah Partisi ülkemizde barış, huzur ve güçlü ekonominin temellerini atacağını belirterek “Tüm bölge halkını Yeniden Refah Partisi'nin Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan 1. Olağan Büyük Kongresi'ne Darıca İlçe Teşkilatı önünden otobüsler kaldırılacağını ve tarihe tanıklık edilecek olan bu büyük güne Darıca'dan katılmak isteyenleri davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YRP’li, Kadınlar, sahada!,
Yorumlar
Haber Yazılımı