Yazı Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 09:30
 
Burak Uluköylü, herkese ‘İYİ’ geldi
R.Sıla Güvenç
guvencsila@gmail.com
 
 

İYİ Parti Gebze’de hareketli günler yaşanıyor. Hafta sonunda İzmit’ten getirilen İyilik Karavanında İYİ Parti Gebze adına üye çalışmaları yapıldı. Sabahtan akşama kadar kent meydanında bulunan partililer yeni üyelikler adına yoğun mesai harcadı. Gebzelilerin ilgi gösterdiği çalışmalara İlçe Başkanı Burak Uluköylü’nün de katılıp sokakta bizzat çalışması dikkat çekti. Yeni görevine hemen alışan, yabancılık çekmeyen, gerek partililerle gerekse vatandaşlarla iyi iletişim kuran Uluköylü, partiye enerji kattı.

**

Geçtiğimiz günlerde partide gerçekleşen sabah kahvaltısında “Kadınlar olmadan başarı olmaz, kadınların emeğini, partide olan mücadelesini önemsiyorum” diyen Uluköylü, partili kadınların desteğini kısa zamanda kazandı. Kahvaltıya eşi Hilal Uluköylü’yle katılan Burak Uluköylü, kadınlara olan inancının sadece lafta olmadığını gösterdi. Kadın kolları zaten oldukça güçlü olan parti, böylece yakın zamanda bünyesine yeni kadın üyeleri katacağının mesajını verdi.

**

Şubatta kongreye gidecek olan İYİ Parti Gebze’de şu an için her şey yolunda. Burak Uluköylü’nün gerek partideki gerekse sokaktaki enerjisi yüksek. Hem kendi partilileri hem de Gebzeliler kendisini sevip destekliyor. Gebze’de siyasi görüşü ne olursa olsun pek çok önemli ismin Uluköylü’ye hayırlı olsun ziyaretleri boşuna değil. Uluköylü hemen her çevreden destek alabilecek, toplumdan sevgi ve saygı gören, siyaseti bilen, adalete, eşitliğe inanan bir hukukçu.

**

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul başarısının sırrı; insan odaklı olmasıydı. Çocuklara, gençlere, kadınlara, yaşlılara, çalışana, işsize, memurundan sanatçısına kadar kısacası her kesimden herkese dokunan genç bir siyasetçi kimliği çizdi. İYİ Parti Gebze’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı Burak Uluköylü de insan odaklı siyasetiyle yerelde bir İmamoğlu etkisi gösterebilir. Bunu gerçekleştirecek birikimi, aile yaşantısı, yeniliği, iş hayatı ve entelektüelliği fazlasıyla mevcut.

 
Etiketler: Burak, Uluköylü,, herkese, ‘İYİ’, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı