Yazı Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 10:00
 
Gebzespor ne zaman gündem olacak?
Caner PESEN
 
 

Zor zamanlardan geçiyoruz, yeni yeni toparlanma sürecine girdik, bu süreçte elbette ki, sporda da bir toparlanma ve yeni yapılanma dönemleri olmalı.

Bizim için büyüklüğü ve değeri tartışılmaz en önemli kulüptür Gebzespor, bir kulüpten fazlası, bir sevda, kentimizin en büyük ortak değeridir.

Gebzespor yıllardır kaderine terk edildi ve genel olarak ‘taşıma suyla değirmen döndürüldü’

Şimdi artık yeni bir başlangıç zamanı geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Tahir Büyükakın, hiç kuşku yok ki, bir asırlık çınarı Kocaelispor’u bataktan kurtaran isimdir.

Bu yıl şampiyon oldular, inşallah önleri açık, efsane geri dönüyor.

Büyükakın’ın spora olan ilgisi ve Kocaelispor desteği, Gebzespor içinde umut olmuştur.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’de Gebzespor’un önemini ve değerini biliyor ve geride kalan süreçte Gebzespor’a sırtını dönmediğini gözlemledik.

Pandemi ile mücadele edilirken dahi, maçlar oynanımıyorken, kulüp ortada yokken bile destek olması Büyükgöz içinde Gebzespor’un değerli olduğunu göstermiştir.

Gebzespor Kulüp Başkanı Recep Avcı, bir başkandan ziyade, çok sağlam bir Gebzespor sevdalısıdır ve sevdasının peşinden her zaman gidecek bir isimdir.

Bugün, yeni sezon, yeni yapılanma için genel kurul kararı aldı, ite-kaka kulüp yönetmekten ziyade, Gebzespor’da yeni bir sayfa açma niyetiyle genel kurul kararı aldı, sayın Avcı.

Ancak, Gebzespor’un henüz yeteri kadar gündem olmadığını gözlemlemekteyiz, bu spor severleri ve mor-beyaz gönüllülerini üzmektedir.

Geçen her günün Gebzespor’un aleyhine işlediği bir dönemde Gebzespor artık ciddi ciddi gündem olmalı.

Çözüm arayışları, yeni bir yapılanma için herkeste taşın altına elini koymalı.

Önceliğimiz Gebze Belediye Başkanımız sayın Zinnur Büyükgöz’un Gebzespor’a el atması ve yönünü belirlemesidir.

Büyükgöz’ün yanı sıra Gebzespor’a gönül verenlerde sessizliklerini bozarak, çözüm de ve güçlü bir Gebzespor noktasında hareket etmelidir.

 
Etiketler: Gebzespor, ne, zaman, gündem, olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı