Haber Girişi: 11.11.2021 - 10:22, Güncelleme: 11.11.2021 - 10:22

Amatör Futboldaki Temsilcilerimizin Müsabaka Programı Yayınlandı

 

Amatör Futboldaki Temsilcilerimizin Müsabaka Programı Yayınlandı

Amatör Futboldaki Temsilcilerimizin Müsabaka Programı Yayınlandı
  Amatör Futboldaki temsilcilerimizin haftalık müsabaka programı Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASF) resmi web sitesinde yayınlandı. Program detayları aşağıdaki gibidir. 13 KASIM CUMARTESİ Kategori         Ev Sahibi Takım         Misafir Takım           Maç Saati        Stad Adı 1 Küme D        Bahçecikspor       Çayırova Menderesspor      14.00              Bahçecik Stadı 1 Küme B Kandıragb Bld.spor    Gebze Denizliköyüspor        15.00              Kandıra Stadı Süper B Başiskele Damlasor Hidroparks Gebze Tayfunspor 17.00            Arslan Kulaksız Stadı 1 Küme D Çerkeşlispor        Acısu Bld.spor                              17.00                   Çerkeşli Stadı Süper    B Diliskelesispor    Yavuzspor                                      17.00                   Tavşancıl Stadı 1 Küme B Gebze Yavuzselimspor Yeniyalı Barbarosspor     17:00        Beylikbağı Stadı 14 KASIM PAZAR Süper A Çınarlıspor       Dilovası Bldspor                               13:00       M.Ali Kağıtçı Stadı 1 Küme C İzmit Gültepespor     Darıcaspor                             17:00       M.Ali Kağıtçı Stadı Bal 3. Grup Kullar 1975 Spor  Gebzespor                               14:00       Kullar Çim Stadı Süper A Harb-İş Spor      Darıca Kültür ve Martıspor             19:15       Kavaklı Stadı 1 Küme A Beylikbağıspor   Gölcük İ.Y Spor                          18:00       Beylikbağı Stadı 1 Küme C Tavşanlıspor       Tavşancılspor                              14:00       Gebze Alaettin Kurt          
Amatör Futboldaki Temsilcilerimizin Müsabaka Programı Yayınlandı

 

Amatör Futboldaki temsilcilerimizin haftalık müsabaka programı Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASF) resmi web sitesinde yayınlandı. Program detayları aşağıdaki gibidir.

13 KASIM CUMARTESİ

Kategori         Ev Sahibi Takım         Misafir Takım           Maç Saati        Stad Adı

1 Küme D        Bahçecikspor       Çayırova Menderesspor      14.00              Bahçecik Stadı

1 Küme B Kandıragb Bld.spor    Gebze Denizliköyüspor        15.00              Kandıra Stadı

Süper B Başiskele Damlasor Hidroparks Gebze Tayfunspor 17.00            Arslan Kulaksız Stadı

1 Küme D Çerkeşlispor        Acısu Bld.spor                              17.00                   Çerkeşli Stadı

Süper    B Diliskelesispor    Yavuzspor                                      17.00                   Tavşancıl Stadı

1 Küme B Gebze Yavuzselimspor Yeniyalı Barbarosspor     17:00        Beylikbağı Stadı

14 KASIM PAZAR

Süper A Çınarlıspor       Dilovası Bldspor                               13:00       M.Ali Kağıtçı Stadı

1 Küme C İzmit Gültepespor     Darıcaspor                             17:00       M.Ali Kağıtçı Stadı

Bal 3. Grup Kullar 1975 Spor  Gebzespor                               14:00       Kullar Çim Stadı

Süper A Harb-İş Spor      Darıca Kültür ve Martıspor             19:15       Kavaklı Stadı

1 Küme A Beylikbağıspor   Gölcük İ.Y Spor                          18:00       Beylikbağı Stadı

1 Küme C Tavşanlıspor       Tavşancılspor                              14:00       Gebze Alaettin Kurt

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve hedefgazetesi.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.