Haber Girişi: 27.08.2021 - 12:13, Güncelleme: 27.08.2021 - 12:13

GEGACE’den Vali Yavuz’a ziyaret

 

GEGACE’den Vali Yavuz’a ziyaret

Gebze Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek atıl durumda olan Basın İlan Kurumu Tatil Köyü’nü gazetecilerin kullanamadığını hatırlattı.
Gebze Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Başkan Yardımcıları Olcay Karabağ ve Barış Dursun, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile bir saate yakın görüşme yaptı. VALİ YAVUZ’DAN GAZETECİLERE DESTEK SÖZÜ Kocaeli ve Gebze gündeminin yanı sıra gazetecilerin yaşadığı sorunlara değinilirken, özellikle Darıca Bayramoğlu Mahallesi’ndeki Basın İlan Kurumu Tatil Köyü’nün atıl durumda olması ve gazetecilerin yararlanamaması Vali Yavuz’a hatırlatıldı. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da yerel basının şehrin hafızası olduğunu belirterek basını çok önemsediğini söyledi. Kocaeli’nin basın yönünden oldukça güçlü olduğunu vurgulayan Vali Yavuz, ziyaretlerinden ötürü Gebze Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerine teşekkür etti.
Gebze Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek atıl durumda olan Basın İlan Kurumu Tatil Köyü’nü gazetecilerin kullanamadığını hatırlattı.

Gebze Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Başkan Yardımcıları Olcay Karabağ ve Barış Dursun, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile bir saate yakın görüşme yaptı.

VALİ YAVUZ’DAN GAZETECİLERE DESTEK SÖZÜ

Kocaeli ve Gebze gündeminin yanı sıra gazetecilerin yaşadığı sorunlara değinilirken, özellikle Darıca Bayramoğlu Mahallesi’ndeki Basın İlan Kurumu Tatil Köyü’nün atıl durumda olması ve gazetecilerin yararlanamaması Vali Yavuz’a hatırlatıldı. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da yerel basının şehrin hafızası olduğunu belirterek basını çok önemsediğini söyledi. Kocaeli’nin basın yönünden oldukça güçlü olduğunu vurgulayan Vali Yavuz, ziyaretlerinden ötürü Gebze Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerine teşekkür etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.