Haber Girişi: 19.08.2021 - 16:23, Güncelleme: 19.08.2021 - 16:23

Hazine Bakanı Kocaeli'ye geliyor!

 

Hazine Bakanı Kocaeli'ye geliyor!

Hazine Bakanı Kocaeli'ye geliyor!
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, yarın ilimizdeki iş adamalarıyla buluşacak. İş Dünyası Buluşması’nın ardından AK Parti ve MHP teşkilatlarını da ziyaret edecek olan Bakan Elvan, ilimizde bir dizi daha temasta bulunacak. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, yarın ilimize bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. Yarın saat 10.30’da Kocaeli Kongre Merkezi’ndeki Kocaeli İş Dünyası Buluşması’na katılacak Bakan Elvan, saat 13.45’den itibaren Kocaeli Valiliği, Kocaeli Defterdarlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı ve MHP İl Başkanlığını ziyaret edecek.  
Hazine Bakanı Kocaeli'ye geliyor!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, yarın ilimizdeki iş adamalarıyla buluşacak. İş Dünyası Buluşması’nın ardından AK Parti ve MHP teşkilatlarını da ziyaret edecek olan Bakan Elvan, ilimizde bir dizi daha temasta bulunacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, yarın ilimize bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. Yarın saat 10.30’da Kocaeli Kongre Merkezi’ndeki Kocaeli İş Dünyası Buluşması’na katılacak Bakan Elvan, saat 13.45’den itibaren Kocaeli Valiliği, Kocaeli Defterdarlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı ve MHP İl Başkanlığını ziyaret edecek.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.