Haber Girişi: 20.08.2021 - 10:07, Güncelleme: 20.08.2021 - 10:07

Melike Dinçel’e Amerika’dan burs daveti

 

Melike Dinçel’e Amerika’dan burs daveti

Melike Dinçel’e Amerika’dan burs daveti
Gölcük Barbaros Hayrettin AL öğrencisi ve Dünya ikincisi olan Futsal Milli Takımında yer alan Kocaeli Bayan FK oyuncusu Melike Dinçel’in Amerika’daki önemli bir üniversiteden Navarro college, Texas’tan burs davet geldi. MELİKE ADINA ÇOK MUTLU VE GURURLUYUZ Eylül ayında bu ülkeye gidip kayıt yaptıracak olan sporcu kinesyoloji (Hereket bilimi) bölümünde okuyacak. Kocaeli Bayan FK teknik sorumlusu ve Barbaros Hayrettin AL beden eğitimi öğretmeni Hasan Alemdar, Melike adına çok mutlu olduklarını, gurur duyduklarını söyledi, sporcusunu kutladı.
Melike Dinçel’e Amerika’dan burs daveti

Gölcük Barbaros Hayrettin AL öğrencisi ve Dünya ikincisi olan Futsal Milli Takımında yer alan Kocaeli Bayan FK oyuncusu Melike Dinçel’in Amerika’daki önemli bir üniversiteden Navarro college, Texas’tan burs davet geldi.

MELİKE ADINA ÇOK MUTLU VE GURURLUYUZ

Eylül ayında bu ülkeye gidip kayıt yaptıracak olan sporcu kinesyoloji (Hereket bilimi) bölümünde okuyacak. Kocaeli Bayan FK teknik sorumlusu ve Barbaros Hayrettin AL beden eğitimi öğretmeni Hasan Alemdar, Melike adına çok mutlu olduklarını, gurur duyduklarını söyledi, sporcusunu kutladı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.