Haber Girişi: 09.09.2021 - 11:53, Güncelleme: 09.09.2021 - 11:53

Pehlevan, Darıca’da çalışmaları inceledi

 

Pehlevan, Darıca’da çalışmaları inceledi

Pehlevan, Darıca’da çalışmaları inceledi
Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve beraberindeki heyet, bazı incelemelerde bulunmak amacıyla Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatırım çalışmalarını yerinde değerlendirdi. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden olan SBÜ Kocaeli Darıca Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve ekibi, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’ten merkezde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından çeşitli incelemeler amacıyla Gebze’ye geçen heyet, ilimizdeki çeşitli sağlık yatırımlarının inşaat çalışmalarını yerinde gözlemleyerek yetkililerden çeşitli bilgiler aldılar. Değerlendirmelerde Pehlevan’a Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Şeref Kasımoğlu, Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin ve Mimar Sedef Şeşen’de eşlik etti.
Pehlevan, Darıca’da çalışmaları inceledi

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve beraberindeki heyet, bazı incelemelerde bulunmak amacıyla Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatırım çalışmalarını yerinde değerlendirdi.

Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden olan SBÜ Kocaeli Darıca Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve ekibi, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’ten merkezde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından çeşitli incelemeler amacıyla Gebze’ye geçen heyet, ilimizdeki çeşitli sağlık yatırımlarının inşaat çalışmalarını yerinde gözlemleyerek yetkililerden çeşitli bilgiler aldılar. Değerlendirmelerde Pehlevan’a Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Şeref Kasımoğlu, Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin ve Mimar Sedef Şeşen’de eşlik etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.