Haber Girişi: 23.08.2021 - 16:03, Güncelleme: 23.08.2021 - 16:03

Üstyapı çalışmaları Çiftçi’nin takibinde!

 

Üstyapı çalışmaları Çiftçi’nin takibinde!

Üstyapı çalışmaları Çiftçi’nin takibinde!
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Akse Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Akse Mahallesi’nde pmt serimi, bordür döşeme, asfalt atma ve ızgara yapımı çalışmalarında sona yaklaşıldı. Gerçekleştirilen çalışmalarda 9 bin ton asfalt, 20 bin ton pmt, 10 bin metrekare bordür kullanıldı. Ayrıca yenilenen sokaklarda yeni ızgaralar yerleştirildi. Akse Mahallesi’ndeki saha çalışmaları inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü birimindeki yetkililerden bilgi aldı. Çalışmaların titizlikle hızlı bir şekilde tamamlanmasını isteyen Başkan Çiftçi; “Halkımızın daha huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşaması için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Üstyapı çalışmaları Çiftçi’nin takibinde!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Akse Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Akse Mahallesi’nde pmt serimi, bordür döşeme, asfalt atma ve ızgara yapımı çalışmalarında sona yaklaşıldı. Gerçekleştirilen çalışmalarda 9 bin ton asfalt, 20 bin ton pmt, 10 bin metrekare bordür kullanıldı. Ayrıca yenilenen sokaklarda yeni ızgaralar yerleştirildi. Akse Mahallesi’ndeki saha çalışmaları inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü birimindeki yetkililerden bilgi aldı. Çalışmaların titizlikle hızlı bir şekilde tamamlanmasını isteyen Başkan Çiftçi; “Halkımızın daha huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşaması için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.