Bu Ahlaksızlığa İzin Vermeyeceğiz
Haber
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 14:45
 
Bu Ahlaksızlığa İzin Vermeyeceğiz
Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen LGBT ahlaksızlığına birçok kesimden tepki yağmış ve bunun onur değil onursuzluk olduğu vurgulanmıştı. Konuyla alakalı Yeniden Refah Partisi ise olayın provokatör amaçlar taşıdığını ve vatandaşların bu oyuna gelmeyerek, daha bilinçli nesiller yetiştirilmesi çağrısında bulunmuşlardı.
Çayırova Haberi
Bu Ahlaksızlığa İzin Vermeyeceğiz

Düzenlenen onursuzluk yürüyüşüne Yeniden Refah Partisi’nin bütün il ve ilçe başkanlıklarından tepki yağarken, Çayırova İlçe Başkanlığı ise bu provokatif olaya karşı yürüme eylemi gerçekleştirerek karşılık verdi.  Çayırova Fatih Caddesinde yoğun katılımla gerçekleştirilen yürüyüş ve basın açıklamasında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Aykan Dönmez, “Sözde onur yürüyüşü ile gündem olan LGBT oluşumu; lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. LGBT, tüm bu sapık oluşumların kullandığı çatı ifadedir. Sözde onur Yürüyüşü, her yıl Haziran ayının sonlarında Dünya genelinde kutlanan ve Stonewall ayaklanmasının yıl dönümünde gerçekleştirilen, LGBT bireyler ve bu bireylere destek veren kişilerin katılımıyla gerçekleşen bir dizi rezil etkinlikler ve törenler bütünüdür. Burada kastettikleri onur, bu haysiyetsiz durumdan çekinmediklerinin ve utanmayışlarının yansımasıdır. Bu onur değil tam aksine ahlaksızlık ve sapıklıktır!” şeklinde tepki gösterdi.

“Lut Kavminin Çocukları”

Düzenlenen programda LGBT’lilere sert çıkan Dönmez, “Bir hafta boyunca LGBT ile ilgili çeşitli paneller, film gösterimleri, tiyatrolar, konserler ve partiler gibi birçok rezil etkinliklerin gerçekleştiği bu haftaya Türkiye ve diğer ülkelerden insanlar katılmaktadır. Bu etkinliklere birçok kendini bilmez araştırmacı, yazar, politikacı ve sanatçı da destek olmaktadır. İstanbul Valiliği’nin son 4 yıldır yasakladığı yürüyüş izinsiz olarak gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Her yürüyüşlerinde LUT kavminin çocukları olduklarını belirten afişler taşıyan bu ahlaksız oluşum, son 3 yıldır Ramazan Ayı’na denk gelen yürüyüşlerde şuan ifade etmekten dâhi gıpta ettiğimiz afişler taşıyarak Yüce Dinimiz İslâm’a hakaret edecek kadar ileri gitmişlerdir.”

“Bu Ahlaksızlığa Refah Partili Olarak İzin Vermeyeceğiz”

“Bu ahlaksız oluşum karşısında en dik duruşu şimdiye kadar MÜSLAMAN ANADOLU GENÇLİĞİ ve ALPEREN OCAKLARI yapmıştır. Her yıl onur yürüyüşü hazırlıklarında bu iki grup açıklamalar yaparak “yürüyüşe devlet izin verse de biz izin vermeyeceğiz, orada olacağız” mesajları ile Müslümanları temsil ederek yürüyüşlerin yapılmasına engel olmuşlardır. YENİDEN REFAH PARTİSİ olarak bizler de bu ahlaksızlara fırsat vermeyeceğimizin ikazını yapıyoruz. Gelinen noktada bu yıl da İstanbul Valiliği, 30 Haziran Pazar Günü gerçekleştirilmesi planlanan Onur Yürüyüşü'nü yasakladığını duyurdu. Uluslararası Af Örgütü ise, bu yürüyüşün gerçekleştirilmesi için İstanbul Valiliği’ne çağrıda bulundu. Bu ahlaksız oluşuma karşı dışarıdan gelen bu destek elbette bizleri şaşırtmamıştır. Yurt içinden ise birçok kendini bilmez ünlü isimle birlikte Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin bu ahlaksız oluşuma destek verdiğine tüm milletimiz şahit olmuştur. CHP bu şekilde tarihine bir kara leke daha çalmıştır.”

“CHP’li Belediyeler Ahlaksızlığa Destek Vermekte”

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yabancı bir gazetecinin " İstanbul Valiliğinin yasağı ile karşılaşan Onur Yürüyüşünü destekleyecek misiniz?" sorusuna, “belediye yönetimi olarak katkı sunulacak kısımlarda ilgililerle iletişime geçeceğiz” cevabını vererek desteğini açıkça deklare etmiştir. Yine CHP’ye ait Çanakkale, İzmir, Eskişehir, Edirne, Marmaris, Didim, Edremit, Kartal ve Şişli belediyeleri gibi birçok belediye de resmi twitter hesaplarında LGBT onur haftasını kutlayan paylaşımlarda bulundular. Ayrıca CHP’li belediyelerin LGBT dostu belediyecilik sözleşmesini de imzaladıkları bilinmektedir. Bu açıklamalardan da anlaşıldığı üzere CHP’li belediyelerin bu ahlaksızlığa destekleri artarak devam edecektir. Sonraki senelerde bu yürüyüşlerin ülke çapında CHP’li belediyelerin desteği ile yayılacağı aşikârdır.”

Ailemiz Her Şeyimiz”

“Buna karşın Nevşehir, Pendik, Sivas, Bursa, Fatih, Balıkesir, Rize, Beyoğlu, Konya gibi belediyeler ise #AilemizHerŞeyimiz heşteki ile bu oluşuma karşı aile birliği üzerine açıklamalar yaptılar. Bu açıklamaların birçoğu yumuşak söylemler ile yapılırken Pendik belediyesi örnek bir paylaşım ile “Lût kavminin işini yapan mel’ûndur.” Hadisini hatırlatarak “Sen bizleri 33 sapkına ses çıkarmadığı için helak olan 80 bin inanmışın sonuna mazhar eyleme Allahım, bizler geriye kalanlardan ibret aldık!” açıklaması ile bizlerin sesi olmuştur. Bir rivayete göre; Lut Kavmi içinde 80.000 kişi gece namaz kılardı. İçlerindeki ahlaksız 33 kişiye tepki göstermedikleri için hepsi helâk oldular. Bizler Müslümanlar olarak bu ahlaksızlığa karşı en sert tepkiyi vermeliyiz. Muhakkak ki dinde zorlama yoktur, isteyen inanır isteyen inanmaz ve kendi hanesi içerisinde yaşayışına müdahale edilmez. Fakat kendi aralarındaki bu ahlaksızlıkları topluma, ailelerimize ve çocuklarımıza yaymayı kendine düstur edinmiş LGBT denen bu ahlaksız topluluğun büyüme çabalarına sessiz kalmamalıyız. Bizler YENİDEN REFAH PARTİSİ olarak bu işin takipçisi olacak, gelecek yıllarda yapılacak sözde onur yürüyüşlerine de en sert tepkiyi Müslümanlığın bir gereği olarak göstereceğiz. Özellikle ilçemizde ve civarında bu oluşumu desteklemeye ya da herhangi bir faaliyetine kalkışacaklara da buradan açıkça belirtiyoruz ki tepkimiz sert olacaktır.”

“Ak Parti İstanbul Sözleşmesinden Vazgeçsin”

“Avrupa Birliği uğruna atılmış olan adımlar derhal gözden geçirilmeli ve gerekli düzenlemeler ertelenmeden yapılmalıdır. Önce Ahlâk ve Maneviyat ilkesi ile eğitim sistemimiz baştan aşağıya değiştirilmeli, medya ve internet üzerinden genç nesillerimizin Milli ve Manevi değerlerinden uzaklaşarak uçuruma sürüklenmesinin önüne geçecek adımlar atılmalıdır. Son olarak AK partiye de İstanbul sözleşmesinden vazgeçin çağrısı yapıyoruz. İstanbul sözleşmesi, LGBT yi meşrulaştıran bir zemin oluşturmaktadır ve gelecekte daha büyük sıkıntılara yol açacaktır. Bu nedenle yapılan bu hatadan derhal dönülmelidir. Unutulmamalıdır ki bu topluluk ıslahı mümkün görünmeyen, düzelmek bir yana dursun tüm düzeni kendilerine uydurma gayretinde olan bir topluluktur ve bizler bu topluluğa sessiz kalmayarak üzerimize düşeni yapacağız BİİZNİLLAH! Bizler Yeniden Refah Partisi olarak bu ve bunun gibi toplumuzu ve aile yapımızı tehdit eden hal, hareket, oluşum ve ahlaksızlıklara karşı Önce Ahlak ve Maneviyat dustüruyla hareket ederek en gür sedayla tepkimizi ortaya koyacak ve her türlü kötülüğe engel olmak için BİZ Varız Diyeceğimizi bu necip milletimize bildirir ve beyan ederiz. Müslümanlar dik durun! karşınızda leşler var!”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, Ahlaksızlığa, İzin, Vermeyeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı