Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Çalışma alanınızda beklenilmedik sorunlar çıkabilir. Projeleri eksiksiz teslim ettiğinizi düşünürken gözden kaçan küçük bir detay geri dönmesine yol açabilir. Kısa sürede tamamlayarak başarınızı kutlayabilirsiniz. İş hayatınızda dönüşmesi gereken şeyler bugün sizlere belirti verebilir.
Boğa
Geçmiş bilgilerinizin yanlış olduğunu kabul etmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Eleştirilere tepki göstermeden önce doğruluk payını araştırmayı seçmelisiniz.
İkizler
Maddi konularınızı değerlendirirken kaynaklarınıza göz atmıyor olabilirsiniz. Kazançlarınız giderlerinizden daha az olabilir. Birikim yapma düşüncesini kendinize empoze ederek aşırı kayıpların önüne geçebilirsiniz.
Yengeç
Bugün duygusallık ağır basabilir. Sevginizi paylaşmak isteyebilir fakat yanlış anlaşılmaktan da endişe duyuyor olabilirsiniz. Rahatlayın ve duygularınızı ifade edeceğiniz alanlar oluşturun. Hukuksal problemlerinizi bugün çözüme götürebilirsiniz.
Aslan
İçe çekilmek için yanlış bir gün olabilir. Kendinizi halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz. Yoğun işlerinizi zamana yayarak günü hafif işlerle tamamlamaya çalışın.
Başak
Sahiplenme duygunuz yanlış kişilerce kullanılıyor olabilir. Seviyorsunuz ve yardım etmek için yaratılmışsınız peki neden öncelikle kendinize yardım etmiyorsunuz. Kurtarmaya kendinizden başlamalısınız.
Terazi
Kariyer alanınızda bazı hataları görmezden geliyor olabilirsiniz. Kendinizi karşınızdaki insanın yerine koyarak hareket etmek bugün size kendinizi daha iyi hissettirebilir. İnsanları anlayışınızla büyüleyebilirsiniz. Olaylara isyan etmek için doğru bir gün değil.
Akrep
Günlük rutinleriniz dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Zamanı iyi değerlendirmek adına kendinize farklı hobiler edinebilirsiniz. İlişkilerde restleşmelerden uzak durun.
Yay
Sahip olduğunuz değerleri genelde başkasından dinlemeyi seviyorsunuz. Hep olumlu dönüşler almak isteseniz de eleştiriye açık olmanız gerekiyor. Eleştirilerin de başarınıza gelen övgüler kadar gelişmenizde etkili olduğunu unutmayın.
Oğlak
Ortaklı işlerinize oldukça fazla duygularınızı karıştırıyor olabilirsiniz. Çalışma prensibinizden ödün vermeniz hata yapma olasılığınızı artıracaktır. İlişkilerde ne yöne gideceğinizi bilmiyorsanız ve bir gerçeklikle karşılaştıysanız bunun kaygısını taşımayın. Gerekeni yapın.
Kova
Günlük rutin işlerinizi yoluna koymak için her zamankinden daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Beklenmedik yeni gelişmelerin oluşması planlarınızı geciktirebilir. Kenarda bir b planı olmanızı krizlerin etkisini azaltacaktır.
Balık
Duygularınız yoğun olabilir. Sevgi ihtiyacınız git gide artarken yalnızlığınızın acısı ile vakit geçirmek zorunda değilsiniz. Geçmişi bırakmanız gerektiğinin farkına vararak artık yeni bir başlangıca adım atmalısınız. 
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.