Haber Girişi: 07.09.2021 - 11:22, Güncelleme: 07.09.2021 - 11:22

Çiftçi’den zabıta ekiplerine özel kutlama!

 

Çiftçi’den zabıta ekiplerine özel kutlama!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Zabıta Teşkilatı’nın 195. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personelleri ile bir araya geldi.
Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 195. yıl dönümü dolayısıyla Çayırova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü önünde program düzenlendi. Başkan Çiftçi, Çayırova halkının sağlığı ve huzuru için canla başla görev yapan zabıta personellerini anlamlı günlerinde unutmadı. ÇİFTÇİ’DEN ZABITAYA TEŞEKKÜR Başkan Yardımcısı Sadettin Arıkboğa, Zabıta Müdürü Zafer Uyar’ın da hazır bulunduğu programda bir konuşma yapan Çiftçi,” Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturuyla şehrimize katkı sunmak adına, hem ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak hem de düzeni sağlamak için 2,5 yıldır birlikte yol yürüyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana söylediğim gibi; sizler kalıcısınız bizler ise orkestra şefi anlamında süreli bir görev yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyor, Zabıta Teşkilatımızın 195. kuruluş yıldönümünü kutluyorum’’ dedi. PERSONELLERE PLAKET Konuşmanın ardından Başkan Çiftçi, emekli zabıta personelleri Şah İsmail Yıldırım ve Adnan Kendirli’ye plaket takdim etti. Çiftçi, kuruluş yıldönümü pastasını kestiği personel ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan zabıta ekipleri günün anlam ve önemine binaen Fatih Caddesi’ndeki vatandaşlara ve esnaflara karanfil dağıttı.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Zabıta Teşkilatı’nın 195. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personelleri ile bir araya geldi.

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 195. yıl dönümü dolayısıyla Çayırova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü önünde program düzenlendi. Başkan Çiftçi, Çayırova halkının sağlığı ve huzuru için canla başla görev yapan zabıta personellerini anlamlı günlerinde unutmadı.

ÇİFTÇİ’DEN ZABITAYA TEŞEKKÜR

Başkan Yardımcısı Sadettin Arıkboğa, Zabıta Müdürü Zafer Uyar’ın da hazır bulunduğu programda bir konuşma yapan Çiftçi,” Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturuyla şehrimize katkı sunmak adına, hem ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak hem de düzeni sağlamak için 2,5 yıldır birlikte yol yürüyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana söylediğim gibi; sizler kalıcısınız bizler ise orkestra şefi anlamında süreli bir görev yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyor, Zabıta Teşkilatımızın 195. kuruluş yıldönümünü kutluyorum’’ dedi.

PERSONELLERE PLAKET

Konuşmanın ardından Başkan Çiftçi, emekli zabıta personelleri Şah İsmail Yıldırım ve Adnan Kendirli’ye plaket takdim etti. Çiftçi, kuruluş yıldönümü pastasını kestiği personel ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan zabıta ekipleri günün anlam ve önemine binaen Fatih Caddesi’ndeki vatandaşlara ve esnaflara karanfil dağıttı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.