Haber Detayı
19 Ocak 2015 - Pazartesi 11:58
 
AK PARTİ ÇAYIROVA İLÇE TEŞKİLATI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ!
AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı önceki gün bir ilke imza attı.
Çayırova Haberi
AK PARTİ ÇAYIROVA İLÇE TEŞKİLATI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Şekerpınar Mahallesi'nde Mahalle teşkilatının ve Seçim İşleri Başkanı Aydın Turan’ın düzenlediği Mahalle Sandık Danışma toplantısı önceki gün gerçekleşti. Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Kadın Kolları Başkan Adayı Banu Çürüksuludemir, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşin Balcılar ve Mahalle Başkanı Davut Aydemir’in katıldığı programa ilgi oldukça yoğundu.

AYDEMİR; İLK AMA SON DEĞİL

Şekerpınar Mahalle Başkanı Aydemir; “ilk kez yapılan ve pilot bölge olarak seçilen Mahalle Sandık Danışma toplantısı hayırlara vesile olsun. 2015 genel seçimlerinde Şekerpınar Mahallesi olarak üzerimize düşen görevi daha önceki seçimlerde olduğu gibi ortaya koyacağız. Teşkilatımıza ve dolayısıyla partimize en güzel oy oranını artırarak yansıtacağız. Buna paralel oranla Çayırova AK Parti İlçe Teşkilatını mevcut başarılarına bir yenisini eklemek üzere en büyük katkıyı Şekerpınar Mahalle Teşkilatı olarak sahada ve sandıkta yansıtacağız.” dedi.

KILIÇ; YA ALLAH BİSMİLLAH

Aydemir’in ardından kürsüye gelen Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, “Ya Allah Bismillah” diyerek konuşmasına başladı ve şöyle devam etti; “Teşkilat olarak Nazmi Özmen Başkanımızdan aldığımız bayrak değişimi esnasında çıta yüksekti. Ancak bu çıtayı daha yükseğe taşıyacak kadrolarımız ve teşkilatlarımız sahadadır. Gerek genel seçimlerde gerekse Çayırova’ya hizmette AK Parti kadroları yine çığır açacaktır. Hem kendime hem de bütün arkadaşlarıma güveniyorum. Bu danışma meclisini düzenleyen ve hayata getiren Seçim İşleri Başkan Yardımcım Aydın Turan’ı ve Mahalle Başkanım Davut Aydemir’i tebrik ediyorum.” Dedi.  

DEMİRCİ’DEN MÜJDE

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin de partililere yönelik yaptığı selamlama konuşması esnasında Şekerpınar Mahallesine yönelik projelerin altı çizildi. Başkan Demirci “Çayırova’nın Şekerpınar gişelerine ve otoban yoluna bağlanması ile ilgili projeyi geliştirmek istiyoruz. Çayırova ile Şekerpınar bağlantı yollarının ve geçitlerin sayısını artmasına ilişkin çalışmaları sürdürüyoruz. Hatta Çayırova’da Cumhuriyet Mahallesi’ne, Şifa Mahallesi’ne bir geçişle bağlantısını sağlamayı planlıyoruz. Yine Şekerpınar mahallesinde bir otopark projemiz var. Önümüzdeki hizmet süremiz içerisinde bunları hayata geçirmek vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Şekerpınar Mahallesi halkı her zaman partimizi gereken güveni vermiştir. Bizde bu güveni boşa çıkarmayacağız.” Dedi. Başkan Demirci’nin konuşmasının ardından toplantıya katılan Mahalle teşkilat üyeleri Demirci^’ye yönelik mahallenin ara sokaklarındaki doğalgaz ve mahalledeki başta elektrik olmak üzere enerji kesintileri ile ilgili sıkıntıları dile getirdiler. Belediye Başkanı Demirci ve ekibi dile getirilen sorunları çözmek adına en kısa zamanda çalışmaları başlanıp tamamlanacağını belirttiler.

OKUR ÇAYIROVA BANA UĞURLU GELMİŞTİ

Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da partililere yönelik bir konuşma yaptığı toplantıda Okur “Bundan önceki genel seçimlerde çalışmalarıma Çayırova’dan start vermiştim Çayırovalıların partimize göstermiş olduğu teveccüh sonucunda; Kocaeli’nde 7 Milletvekili ile Ankara’da temsil hakkı elde ettik. Bende bölge milletvekili olarak Ankara’daki kadro içerisinde yer aldım. Bu genel seçimlerde de inanıyorum ki Çayırova aynı performansı partimize yine yansıtacak. 7 olan milletvekili sayınsı arttıracaktır. Bugün genel seçimler için saha çalışmalarımıza yine Çayırova’dan start veriyoruz. Yine Çayırova uğurlu gelecektir.” Dedi. 


Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Çayırova, İlçe, Teşkilatı, önceki, gün, bir, ilke, imza, attı
Yorumlar
Haber Yazılımı