Haber Detayı
16 Ocak 2015 - Cuma 17:53
 
Ak Parti Gebze'de Şok Gelişme!
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın görevinden istifa etti.
Gebze Haberi
Ak Parti Gebze'de Şok Gelişme!

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın görevinden istifa etti. İşte o basın bildirgesi;

Yaklaşık beş yıldır Ak Parti Gebze Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Bu süre içinde bölgemize iktidar partisinde görev alan bir yönetici olarak hizmet vermeye çalıştım. Böyle yoğun bir tempo içinde gerek siz basın mensuplarının, gerek partimizin her kademesinde görev alan arkadaşlarımın büyük desteğini gördüm.

Ak Partimizin kuruluşundan itibaren gönüllüsü olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürüdük. Bundan sonraki süreçte de partime hangi kademede olursa olsun bir neferi olarak hizmete devam edeceğim.

Her partide olduğu gibi kongreler, nöbet değişim sürecidir. Partimizin son yapılan kongrelerinden sonra milletvekilimizin, il başkanımızın, ilçe başkanımızın ekiplerini oluşturmaları aşamasında daha rahat çalışmalarını sağlamak için mevcut kadın kolları başkanlığı görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Konuyu bilgilerinize sunar, görev sürem boyunca tarafıma destek veren siz basın mensupları başta olmak üzere tüm halkımıza teşekkür ederim.

Vasfiye Aydın

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Kadın, Kolları, Başkanı, Vasfiye, Aydın, görevinden, istifa, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı