Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 14:49
 
Akşener yeni binaya gelecek
Siyaset Haberi
Akşener yeni binaya gelecek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mart ayı sonunda Kocaeli bölgesini ziyaret edecek. Meral Akşener’in programının içinde Gebze de yer alırken Akşener, İYİ Parti Gebze İlçe Binasını da ziyaret edecek. O süreye kadar yeni binasına taşınacak olan İYİ Parti Gebze teşkilatı, Akşener’i yeni binasında konuk etmenin heyecanını yaşayacak.

MART SONUNDA GELECEK

Ülkenin pek çok noktasını gezen ve vatandaşla buluşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mart ayı sonunda bölgemizde olacak. Akşener’in ziyaret edeceği yerlerden birisi de Gebze. Genel Başkan Meral Akşener’in, İYİ Parti Gebze İlçe Binasını da ziyaret etmesi beklenirken parti binasındaki tadilat ve taşınma işlemleri de bugün itibariyle başladı. Partililer, yeni binaya taşınma noktasında yoğun mesai ve enerji harcarken her şey iyi olacak mesajı veriyorlar.

İL KONGRESİ SONRASI GEBZE’DE

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, “Tadilat işlerimiz başladı. Yeni binaya kısa sürede yerleşmiş oluruz diye düşünüyorum. Daha modern ve partimize daha yakışır bir binaya taşındık. Mutlu, gururlu ve heyecanlıyız. İl kongremiz 22 Mart’ta yapılacak. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de Mart sonunda Gebze’de olması şu anki düşüncemiz. Tabi kesin tarih gelecek günlerde netleşir demek daha doğru” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akşener, yeni, binaya, gelecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı