Haber Detayı
22 Ocak 2015 - Perşembe 15:44
 
Başkan Demirci Müdürleri Topladı
Çayırova Belediyesi bünyesinde 2015 yılının ilk müdürler toplantısı Belediye Başkanı Şevki Demirci başkanlığında yapıldı. Toplantıya belediye başkan yardımcıları Orhan Keskin, Fikriye Çelik, Abdullah Yağcı, Refik Tartar ve birim müdürleri katıldı.
Çayırova Haberi
Başkan Demirci Müdürleri Topladı

Demirci; “Hizmet Çıtamızı Yükselteceğiz”

Birim müdürleri ile bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 2014 yılı değerlendirmesini yaparken, 2015 yılı içerisinde yapılacak yatırımları ve belediye hizmetlerini masaya yatırdı. 2014 yılında kısa sürede güzel hizmetlere imza atıldığının altını çizen başkan Demirci, Çayırova Belediyesi ailesi olarak yeni hizmetleri Çayırova’lılara sunacaklarını belirtti. Başarı ve hizmet çıtasını yükseltme startını 2014 yılı içerisinde verdiklerini kaydeden Demirci, yeni yılda çıtayı yeni yatırımlarla en üst seviyelere taşıyacaklarını ifade etti.

Başkan Şevki Demirci; “2015 Yılı Hizmetlerle Dolu Bir Yıl Olacak”

2014 yılında Çayırova’nın eksikliklerini tamamlamaya yönelik çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Demirci, 2015 yılının da hizmetlerle dolu bir yıl olacağını söyledi. 2015 yılında belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra yeni projelerinde hayat bulmaya başlayacağını dile getiren başkan Şevki Demirci, “Bu güne kadar birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek hizmet çıtamızı yükseltmeye çalıştık. İlçemizin modern bir ilçe olması adına yeni yatırımları Çayırova’ya kazandırmak için önemli adımları bu yıl içerisinde atacağız. Yeni ulaşım projeleri, köprüler, kavşaklar, spor tesisleri, semt konakları, kent meydanı, sağlık yatırımları ve eğitim yatırımları gibi birçok projeyi ilçemize kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Toplantıda birim müdürlerinin 2014 yılı faaliyet raporlarını alan başkan Demirci, müdürlere yıl içerisinde yapılacak çalışmaların sistemli bir şekilde yapılmasını ve Çayırova’da alt ve üstyapı noktasında sorun istemediğini özellikle bu konuda hassasiyetini vurguladı. Müdürlüklerin faaliyet raporlarının değerlendirilmesinin yanı sıra projelerin takvimi hakkında da çalışmaların yapıldığı toplantıda belirten Demirci, Çayırova’nın hizmetlerle değişime devam edeceğini dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, Belediyesi, bünyesinde, 2015, yılının, ilk, müdürler, toplantısı, Bele
Yorumlar
Haber Yazılımı