Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 14:26
 
Büyükgöz Tokatlılar ile buluştu
AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz Tokatlılara misafir oldu. Büyükgöz, "Her kesime dokunan projelerle Gebze'yi vizyon şehir hedefine ulaştıracağız" dedi.
Gebze Haberi
Büyükgöz Tokatlılar ile buluştu

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Tokat İli Çat Beldesi Derneği'ne misafir oldu. Hemşeri derneklerine özel ilgi gösteren Büyükgöz, "Anadolu'nun farklı noktalarından Gebze'ye gelerek burayı yurt edindik. Biz artık Gebzeliyiz. 43 yıldır Gebze bölgesinde yaşayan,  buranın her noktasını bilen bir kardeşiniz olarak Gebze'ye olan vefa borcumu ödemek istiyorum" dedi.

GEBZE AİLESİNİ İNŞA EDECEĞİZ
Gebze'de şehir kültürünü oluşturmak için sosyal projeler hayata geçirileceğinin altını çizen AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, "Gebze'ye aidiyet duygusunu oluşturacağız. Katılımcı belediyecilik anlayışı ile hep birlikte el ele Gebze'nin geleceğini inşa edeceğiz. Kocaman bir Gebze ailesi olacağız" şeklinde konuştu.

BİR VE BERABER OLACAĞIZ
Gebze'de gönül belediyeciliğini sürdüreceklerini ifade eden Büyükgöz, "Cumhurbaşkanımız bize rotayı çizdi. Tevazu, samimiyet, gayret içerisinde gönül belediyeciliği yapacağız. Kapımız her zaman açık olacak. Belirli aralıklarla mahallelerde birlikte olacağız. Burada ulaşamadığımız hemşerilerimizle belediyemizde düzenleyeceğimiz halk günleri ile bir araya geleceğiz. Hep birlikte Gebzeli isek, Gebze'yi yönetirken de hep bir ve beraber olacağız" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz, Tokatlılar, ile, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı