Büyükgöz, yeni parkları Gebzeli Çocuklara armağan etti!
Haber
18 Eylül 2020 - Cuma 15:17
 
Büyükgöz, yeni parkları Gebzeli Çocuklara armağan etti!
Gebze Haberi
Büyükgöz, yeni parkları Gebzeli Çocuklara armağan etti!

Parklara yenilerini ekleyen ve eski parkları revize ederek çocukların hizmetine sunan Gebze Belediyesi tarafından revize edilen Şehit Oğuz Kağan Aydın Parkı’nda incelemelerde bulunan Başkan Büyükgöz, parkta gönüllerince koşup eğlenen çocuklarla sohbet etti

Başkan Büyükgöz, çocukların güven içerisinde oyunlar oynayabileceği parklara önem veriyor. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz göreve geldiği ilk günden itibaren ilçeye yeni park ve bahçeler kazandırmak için kolları sıvamıştı. Gebze’nin mahallelerinde uygun olan alanlara, hızla yeni parkların kazandırılması için kurmaylarına gerekli talimatları veren Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, eski parkların revize edilerek yenilenmesi için de çalışma başlattı.

PARKLAR ÇOCUKLARA ARMAĞAN

Başkan Büyükgöz’ün talimatları doğrultusunda çalışmalarına hız veren Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler; parklara yenisini eklerken mevcut parkları da revize ederek çocukların hizmetine sunuyor. Bu çalışmalar kapsamında revize işleri tamamlanan Gaziler Mahallesi’ndeki Şehit Oğuz Kağan Aydın Parkı’nda incelemelerde bulunan Başkan Büyükgöz; parkta gönüllerince koşup eğlenen çocuklarla sohbet etti, hediyeler takdim etti. Mahalle Muhtarı Metin Topçu’nun da kendisine eşlik ettiği Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, mahalle sakinleriyle de sohbet etti.

TÜM ÇABAMIZ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Çocukların beğeniyle oyunlar oynadığı boş vakitlerini geçirdiği park ve bahçelere önem verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın mahallelerinde güven içerisinde oyun oynayabileceği parklarımıza yenilerini hızla kazandırıyoruz. Bizim tüm çabamız onlar için, onlar gülsün gönüllerince zaman geçirsin diye. Parklara yenilerini eklemeyi sürdüreceğiz. Evlatlarımız parklarını güle güle kullansınlar” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz,, yeni, parkları, Gebzeli, Çocuklara, armağan, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı