Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 16:10
 
Çayırovalı Miraç’tan Vali'ye teşekkür!
Çayırova’da ikamet eden minik Miraç ve ailesi şikayette bulunduğu konunun çözüme kavuşmasından dolayı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a teşekkür etti. Minik Miraç teşekkürünü bir video ile Vali Aksoy’a iletti.
Çayırova Haberi
Çayırovalı Miraç’tan Vali'ye teşekkür!

Çayırova Akse Mahallesi 558. Sokak’ta toplu konutların olduğu bölgede vatandaşlar evlerine gitmekte zorluk çekiyordu. Sokakta kimliği belirsiz kişilerin kadınları rahatsız etmesi ve geceleri araç parkına dönüşmesi ile sokak sakinleri Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a ulaştı. Aksoy, sokak sakinlerinin taleplerini geri çevirmeyerek sokağa polis ekiplerini yönlendirdi. Ekiplerin düzenli kontrollerinin ardından sokağa bir de bekçi gönderen Vali Aksoy sorunu çözüme kavuşturmuş oldu.

MİRAÇ’TAN TEŞEKKÜR

Sokak sakinlerinden Mustafa Dönmez konu ile ilgili Kocaeli Ses Gazetesi’ne özel bir açıklamada bulunarak, “558. Sokak, toplu konutların olduğu bölgeye giden bir yol. Yıllardır ne olduğu belirsiz araçların ve sapıkların mesken tuttuğu bir yerdi. İnsanlar aileler ve kadınlar evlerine yürüyerek gitmekte zorluk çekiyordu. Kaymakamlığa ve karakola defalarca kez şikayette bulunduk. Ama yılardır bir türlü çözüme kavuşmamıştı. Sorunu Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a aktardığımızda durumu göz ardı etmedi. Sorunun üstünde çok durdu. Bu sokağa her gün polis ekiplerini yönlendirdi, kontrol yaptı, ışıklandırdı, kaldırım yaptı, bekçi koydu ve bugün bölge çok temiz hal aldı” dedi. Mustafa Dönmez’in oğlu Miraç ise Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a bir video çekerek teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırovalı, Miraç’tan, Vali'ye, teşekkür!,
Yorumlar
Haber Yazılımı