Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 12:34
 
Darıca’nın yüzde 60’ı Bıyık’ı başarılı buluyor
Darıca’da geçtiğimiz ay tanınmış bir anket firması tarafından yapılan kamuoyu araştırmasında Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı başarılı bulanların oranının yüzde 60 çıktığı öğrenildi.
Darıca Haberi
Darıca’nın yüzde 60’ı Bıyık’ı başarılı buluyor

Darıca’da göreve gelmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen yaptığı çalışmalarla dikkat çeken ve birçok önemli projeyi hayata geçiren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan anketlerde de farkını ortaya koyuyor.

2300 KİŞİYLE ANKET

Tanınmış bir anket firması 31 Mart seçimlerinin ardından ilk kamuoyu araştırmasını Kocaeli’nde yaptı. Belediye başkanlarının performansını ve çalışmalarını ölçmek için yapılan ankette edindiğimiz bilgilere göre Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a desteğin yaklaşık yüzde 60 olduğu öğrenildi. Darıca’da 2300 kişiyle yüz yüze görüşme yöntemiyle gerçekleşen ankette vatandaşlara “Darıca’nın en büyük sorunu nedir?”, “Belediye çalışmalarını beğeniyor musunuz?”, “Belediye başkanını başarılı buluyor musunuz?” gibi soruların sorulduğu ifade edildi.

YÜZDE 60 BAŞARI ORANI

Ankete katılanların yüzde 59.5’i Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı başarılı bulurken yüzde 63’ü de Başkan Bıyık’a rahat ulaştığını belirtmiş. Ankete katılanların yüzde 57’i sinin de son 4 ayda yapılan çalışmaları beğendiği bilgisine ulaşıldı. Kararsızlar dağıtıldığında oranların daha yukarı çıktığı ifade edilirken Başkan Muzaffer Bıyık’a desteğin her geçen gün arttığı da ifade ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’nın, yüzde, 60’ı, Bıyık’ı, başarılı, buluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı