Farabi EAH’tan, Fatih Devlet’e ziyaret!
Haber
19 Eylül 2020 - Cumartesi 22:41
 
Farabi EAH’tan, Fatih Devlet’e ziyaret!
Sağlık Haberi
Farabi EAH’tan, Fatih Devlet’e ziyaret!

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan, Darıca Farabi EAH Başhekimi Mustafa Güneş ile birlikte, Gebze Fatih Devlet Hastanesi başhekimliğine yeni atanan Dr. İlyas Sarı ve ekibini ziyaret etti.

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan, Darıca Farabi EAH Başhekimi Mustafa Güneş ile birlikte Fatih Devlet Hastanesi başhekimliği görevine yeni atanan Dr. İlyas Sarı ve yönetim ekibini ziyaret etti. Müdür Doğan ve Başhekim Güneş, yeni başhekim Sarı’ya çalışmalarında başarılar dileyerek, görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.  Gerçekleştirilen ziyarette bölgemizin sağlık sorunlarına ve ülke çapında yaşanan pandemi süreci hakkında istişareler yapıldı.

İLÇE SAĞLIK’TAN DESTEK SÖZÜ

Güneş, Farabi EAH olarak koronovirüs kapsamında önemli atılımlar yaparak virüse karşı başarılı bir mücadele verdiklerini belirtip hastanede virüse karşı kullanılan teknoloji ve yöntemleri anlattı.   Doğan ise “Biz sağlıkçıların en büyük görevi hayat kurtarmak, COVİD-19 sürecinde değerli sağlıkçılarımıza göstermiş olduğu özveri için bir kez daha teşekkür ederim.” diyerek Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak hastane çalışanlarına her zaman destek olacaklarını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Farabi, EAH’tan,, Fatih, Devlet’e, ziyaret!,
Yorumlar
Haber Yazılımı