Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 12:58
 
Gebze Belediyesi sokak canlarını unutmadı
Gebze Haberi
Gebze Belediyesi sokak canlarını unutmadı

Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Corona Virüsüyle mücadele kapsamında yoğun bir mesai harcarken sokak hayvanlarının da beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Corona Virüsüyle mücadele kapsamında yoğun bir mesai harcarken sokak hayvanlarının da beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. İlçe genelinde Corona Virüsüyle mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, insanların evlerine çekilmesiyle daha da muhtaç hale gelen sokaktaki dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını karşılamayı atlamıyor.

HAYVAN SEVERLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPILIYOR

Oldukça zorlu ve yoğun bir dönem geçiren Veteriner İşleri Müdürlüğü hayvan severlerle iş birliği yaparak hayvan severlere kuru mama yardımında bulunuyor. Birçok besleme noktası olduğunu ifade eden Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Corona Virüsüyle mücadelede maalesef sokaktaki dostlarımızda olumsuz yönde etkilendi. Onların aç kalmamaları için biz yemleme çalışmalarımızı aksatmadan yerine getiriyoruz. Bu dönemde değerli hayvan sever vatandaşlarla da iş birliği yapıyoruz. Kendilerine kuru mama desteğinde bulunuyoruz. Böylelikle onlarda bizlere yardımcı olmuş oluyorlar. Kendilerine bu konudaki duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Belediyesi, sokak, canlarını, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı