Haber Detayı
19 Mart 2018 - Pazartesi 14:25
 
Gebzeli Taksicilere Mehmetçik’ten Teşekkür
Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ortak bir karar alarak bir günlük hasılatlarını Mehmetçik Vakfı’na bağışladılar. Mehmetçik Vakfı, bağış yapan tüm taksi duraklarına teşekkür belgesi gönderdi.
Gebze Haberi
Gebzeli Taksicilere Mehmetçik’ten Teşekkür

Mehmetçik Vakfı tarafından gönderilen teşekkür belgeleri düzenlenen bir basın toplantısı ile dağıtıldı. Toplantıya Eskihisar Taksi Durağı, Yenimahalle Taksi Durağı, Mutlukent Taksi Durağı, Terminal Taksi Durağı, Anibal Taksi Durağı, Özlem Taksi Durağı, Köroğlu Taksi Durağı, Çayırova Taksi Durağı, Hisar Taksi Durağı, Işık Taksi Durağı, Garaj Taksi Durağı, Merkez Taksi Durağı, Işıklar Taksi Durağı, Petrol Taksi Durağı, Şeker Taksi Durağı, Çağdaş Taksi Durağı, Güven Taksi Durağı, Gebze Taksi Durağı katıldı.

 

 

 

 

MEMLEKET SEVDALISI TAKSİCİLER

Düzenlenen toplantıda Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Necati Kaya bir konuşma yaptı. Başkan Kaya, “Buraya toplanmamızın nedeni memleket ve bayrak sevdalısı taksici arkadaşlarımızın, çocuklarının rızkından ayırarak Afrin’de kahramanca çarpışan Mehmetçiğimize yardımda bulundular. Taksici arkadaşlarımız hiçbir talep olmadan bir günlük hasılatlarını Mehmetçik Vakfı’na bağışladılar. Bu yardımda öncü olan başta Özlem Taksi Durağı’na ve tüm taksi duraklarına teşekkür ederim.” dedi. Kaya, konuşmasının ardından taksi durak sorumlularına teşekkür belgelerini takdim etti.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzeli, Taksicilere, Mehmetçik’ten, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı