Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 12:14
 
Nerede kalmıştık?
Spor Haberi
Nerede kalmıştık?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor kulübünde, ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 önlemleri kapsamında 13 Mart’tan itibaren ülkemiz genelinde tüm spor faaliyetleri durdurulmuştu. Yeni normal hayat düzeni kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Güreş branşında üst seviye sporcuları antrenmanlara başladı.   

SOSYAL MESAFELİ ANTRENMAN 

Covid-19 yeni normal hayat tedbirleri kapsamında antrenmanlara başlayan Büyükşehir Kağıtsporlu güreşçiler, kulüp tesisleri içerisinde bulunan açık hava antrenman sahalarında ve fitness salonlarında kondisyon ağırlıklı antrenmanlara başladı.     

1 NUMARALI KURAL HİJYEN 

Kapalı salon girişlerinde antrenörler tarafından belirlenen sporcular içeri alınıyor. Açık ve kapalı antrenman sahalarında gerçekleştirilen antrenmanlarda, alan büyüklüğüne göre belirlenen sayıda sporcu alınıyor. Antrenmanlarda sosyal mesafeye ve hijyene önem veriliyor.   

EKSİKLER KAPATILACAK 

Kondisyon ağırlıklı çalışmalar gerçekleştiren genç güreşçiler Covid-19 sürecinde kaybedilen güç ve kondisyonu tamamlamak amacıyla haftada 5 gün kuvvet yüklemesi ve teknik antrenman gerçekleştirecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nerede, kalmıştık?,
Yorumlar
Haber Yazılımı