Haber Detayı
16 Temmuz 2020 - Perşembe 17:14
 
Saadet Gebze daha etkin olmalı
Siyaset Haberi
Saadet Gebze daha etkin olmalı

Saadet Partisi Gebze, basın mensuplarıyla bir araya geldi. İlçe Başkanı Mustafa Türel ve partililer gazetecilerle birlikte oldu ve soruları yanıtladı. Gazetecilerin programa olan ilgisi fazla olurken toplantı tam zamanında başladı. Genelde programların sarkmasına alışkın olan biz gazeteciler bu durumdan çok memnun kaldık. Konuşmalar, sorular her biri yerindeydi, Saadet Partisi Gebze’nin çalışmalarını, eleştirilerini ve bundan sonraki hedeflerini dinledik.

İlçe Başkanı Mustafa Türel, genç bir siyasetçi olarak dikkat çekiyor. Partisindeki siyasi geleceği uzun soluklu olarak görünüyor. Uzun zamandır herhangi bir etkinlikte kendisini dinlememiştik. Araya giren salgın dönemi de buna etken. Bundan sonra daha fazla basının karşısında olması gerekiyor. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir anlayışı var. Ekonomik tabloya yönelik çalışmalar yapabilir, esnafa gidebilir, bu çalışmaları basınla paylaşabilir.

Saadet Partisi Gebze, bundan böyle daha fazla sokakta olarak, kendisini halka anlatması gerekir diye düşünenlerdenim. Düzenlenen basın toplantısı güzeldi, ama daha sık yapılabilir. İddiası olan bir partinin daha etkin olması gerekiyor. Yoksa muhalefetin sesiz partisi olarak anılmaya devam ederler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Gebze, daha, etkin, olmalı,
Yorumlar
Haber Yazılımı