Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:15
 
Yaman, Dilovası’nda partililerle buluştu!
Dilovası Haberi
Yaman, Dilovası’nda partililerle buluştu!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelerek istişarede bulundu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ile birlikte teşkilatta partililerle bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu. Yapılan istişare toplantısına Yaman ve ilçe başkanı Akbulut’un yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

TEŞKİLAT OLARAK DİMDİK AYAKTAYIZ

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Osman Akbulut, “İlçe yöneticilerimiz kadın ve gençlik kollarımız ile birlikte mahalle başkan ve yöneticilerimiz ile birlikte sürekli istişare halinde çalışmalarımız devam ediyor. Geçmişte olduğu gibi her daim seçim varmış gibi dimdik ayaktayız ve çalışıyoruz. Önümüzde Genel Merkezimizce belirlenen tarihlerde kongrelerimiz yapılacak. Kongre süreci ile ilgili olarak istişarelerimiz devam edecek. Genel merkezimiz görev verdiği sürece bizde görevimize devam edeceğiz. Ancak görev verilmezse de yine üzerimize düşeni yapacak ve partimizin, ilçemizin ve ülkemizin geleceği için çalışacağız. Yapılacak olan kongremizin şimdiden ilçemize, partimize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

KİRLİ HESAPLARIN İÇİNDE OLMADIM

Ülke ve Kocaeli gündemine dair konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ise yaptığı konuşmasında “Yaklaşık 4 yıldır milletvekili olarak halkımıza hizmet etmenin onurunu yaşıyorum. Dört yılda ilçemiz, Kocaeli’miz ve ülkemizin menfaati doğrultusunda çalışmaların içinde olduk. Sizin içinizden biri olarak, bu ilçenin bir evladı olarak her zaman sizin yanınızda olmaya, sizlerin bizlere verdiği desteğe layık olmaya çalışıyorum. Hiçbir kirli hesabın içinde olmadım. Bundan sonra da olmayacağım.

FİTNE VE FESATA İZİN VERMEYECEĞİZ

Son zamanlarda birileri hep içimize nifak tohumları ekmeye çalışıyor. Bu kişiler hep belli bir kesim. Yerelde Dilovası’nın hizmet almasından, genelde AK Parti’den rahatsız olanlar, Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olanlar bizlerin arasına nifak tohumları ekmeye çalışıyorlar. Özellikle yaklaşan kongrelerimiz öncesinde dedikoduya, kirli hesaplara kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Fitne ve fesata izin vermeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bundan sonra da göstereceğiz.” dedi.

AİLE TOPLANTISI

İlçe teşkilatında düzenlenen toplantıda sorun ve sıkıntıları birebir dinlemek istediğini belirten Vekil Yaman, “Ben bu ailenin bir ferdiyim. Sizin içinizden çıkan biri olarak, geçmişte hep birlikte ilçemiz ve partimizin geleceği için gece demeden gündüz demeden çalıştık. Önümüzde yine önemli süreç var. İlçemiz için, Kocaeli’miz için, ülkemiz için yine hep birlikte ilk günkü aşkla ve heyecanla koşmaya devam edeceğiz. Kongrelerimiz yaklaşıyor. Düzenlemiş olduğumuz bu toplantı bir aile toplantısıdır. Sorun ve sıkıntılarımızı konuşacağımız bu istişare ve değerlendirme toplantısın da herkesin düşüncesini öğrenmek istiyorum.” dedi. Vekil Yaman, konuşmasının ardından toplantıya katılan yöneticileri ve teşkilat mensuplarını tek tek dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaman,, Dilovası’nda, partililerle, buluştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı