Derince Yavuzspor Bayan futbolunda da var
Gündem
27.01.2024 - 14:47, Güncelleme:
27.01.2024 - 14:47
Derince Yavuzspor Bayan futbolunda da var
Yerel liglerin tamamında boy gösteren Derince temsilcisi Derince Yavuzspor yoğun talep üzerine Bayan futbol takımlarını da kurdu. Toplamda 80 den fazla bayan oyuncusu bulunan mavi beyazlılar bundan sonra Derince Yavuzspor adı altında liglere girecek.
Gebze'de 8 takımlı turnuvaya katıldılar
Derince Yavuzspor bayan futbol 21 Ocakta Dilovası Nihat Karadaş stadında yapılacak olan Körfez G.B, Kocaeli Kadıngücü, Düzce kadın futbol kulübü, Manisa Soma Zaferspor, Pendik Güvenspor ve Karşıyaka Kolejinin katılacağı turnuvada boy gösterdiler. Turnuvada dördüncü olan Mavi beyazlı kızlar oynadıkları futbol ile ilerisi için umut verdiler. Bayan futbolcular bundan sonraki idmanlarını Derince Yavuzspor tesislerinde yapacak.
Havva Koç çalıştırıyor.
SENEYE A TAKIM KURULUCAK
Yerel liglerin tamamında boy gösteren Derince temsilcisi Derince Yavuzspor yoğun talep üzerine Bayan futbol takımlarını da kurdu. Toplamda 80 den fazla bayan oyuncusu bulunan mavi beyazlılar bundan sonra Derince Yavuzspor adı altında liglere girecek.
Gebze'de 8 takımlı turnuvaya katıldılar
Derince Yavuzspor bayan futbol 21 Ocakta Dilovası Nihat Karadaş stadında yapılacak olan Körfez G.B, Kocaeli Kadıngücü, Düzce kadın futbol kulübü, Manisa Soma Zaferspor, Pendik Güvenspor ve Karşıyaka Kolejinin katılacağı turnuvada boy gösterdiler. Turnuvada dördüncü olan Mavi beyazlı kızlar oynadıkları futbol ile ilerisi için umut verdiler. Bayan futbolcular bundan sonraki idmanlarını Derince Yavuzspor tesislerinde yapacak.
Havva Koç çalıştırıyor.
SENEYE A TAKIM KURULUCAK
Kocaeli HABERİ
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.