Nefiz’in yeni adresi Bucaspor 1928 oldu
Nefiz’in yeni adresi Bucaspor 1928 oldu
Önceki gün Kocaelispor, Emre Nefiz ile yollarını ayırmıştı. Yetenekli oyuncunun yeni adresi belli oldu. Emre, TFF 2. Lig ekiplerinden Buca 1928 ile anlaştı
Önceki gün Kocaelispor, Emre Nefiz ile yollarını ayırmıştı. Yetenekli oyuncunun yeni adresi belli oldu. Emre, TFF 2. Lig ekiplerinden Buca 1928 ile anlaştı
KARŞILIKLI OLARAK ANLAŞILDI
Trendyol 1. Lig ekiplerinden Kocaelispor’un yönetim kurulu, bu sezon Yeşil - Siyahlı formayla 2 maçta görev alan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Emre Nefiz’in sözleşmesini karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Futbolcumuz Emre Nefiz’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kulübümüze verdiği emeklerden dolayı Emre Nefiz’e teşekkür eder, kalan kariyerinde başarılar dileriz’’ ifadelerini kullandı.
1 BUÇUK YILLIK ANLAŞMA
Kocaelispor'dan ayrılan Emre Nefiz, TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bucaspor 1928 ile anlaşmaya vardı. Bucaspor 1928'de geçtiğimiz sezon Kocaelispor forması giyen Mehmet Sak da oynuyor. Emre Nefiz'in Bucaspor 1928 ile 1.5 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.